Pixel Lab Creative Studio

Hakkımızda

2011 yılında Manavgat’ta marka bilinirliğinin arttırılması, işletmelerin tanıtılması ve teknolojik gelişmelerle birlikte profesyonel Web Tasarım Hizmetleri verilmesi için çalışmalara başladık. Büyük bir özveriyle özgün tasarımlar ve yüksek düzeyde işler gerçekleştirerek ilçe sınırlarını aştık ve hizmetlerimizi tüm Türkiye’ye yaymayı başardık. Yılların verdiği tecrübe, dikkatli bir strateji ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle her geçen gün kendimizi geliştirerek daha iyiye ulaşmak için çabaladık. Gelişen teknolojiyi ve İnternet dünyasını yakından takip ederek her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Neler Yaptık?

Pixel Lab Creative Studio ailesi olarak profesyonel hizmet anlayışını ileriye taşıyarak özgün ve ilgi çekici tasarımlar, SEO uyumlu yayınlar, yüksek kaliteli görsellerle özel Web Siteleri geliştirdik. Kaliteden, uygun fiyattan, profesyonel çalışma koşullarından, ekip çalışmasından, dikkatli bir odaktan ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden büyüdük. Gelişen teknoloji ve yazılımları müşterilere sunarak daha iyi hizmet için çalıştık. 

Verdiğimiz Hizmetler

Web tabanlı yazılım uygulamaları, E-ticaret, web sitesi yazılımı, web sitesi tasarımı, Marka tanıtımı, Sosyal Medya Danışmanlığı ve arama motoru optimizasyonuna yönelik hizmetlerimiz müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmetlerden sadece bazıları. Her geçen gün gelişen ve değişen Web Tasarım Hizmetlerini ileri seviyelere taşımak için gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Klasikleşmiş web temaları yerine sektöre, işletmeye ve kişiye özel web siteleri yaratıyoruz. Özgün tasarımlar sayesinde kurumsal kimliğin tanıtılması, marka tanıtımının sağlanması, müşteri ilişkilerinin güçlendirilmesi ve arama motorlarında üst seviyelere çıkılmasını amaçlıyoruz. 

Sizinle Uyumlu Çalışıyoruz

Profesyonel bir çalışma için sizlerin isteklerini dinliyor ve bilgi birikimlerimiz ile hayallerinizin ötesini gerçekleştirmek için çabalıyoruz. Karşılıklı görüşmeler sağlayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Bu görüşme esnasında sizlerin isteklerini, hedeflerini, gerçekleştirmek istediğiniz modelleri, işletmenizin bulunduğu sektörü ve markanızın tanıtılması için yapılması gerekenleri öğreniyoruz. 

Yönetim Sizde

Pixel Lab Creative Studio sayfanızın tüm yönetim ve idaresini sizlere bırakarak işinin kalitesini ortaya koymaktadır. Eksiksiz ve sorunsuz sayfalarla sizleri tanıştırıyor, eklemeler yapabilmeniz, farklılıklar yaratabilmeniz için sayfanızın idaresini sizlere bırakıyoruz. Bu arada desteğimizi çekmeden sizlerin daha iyi hizmet almasını sağlıyoruz. Sayfalarınızın tüm bakım ve yenileme işlemlerinde sizlerin yanınızda bulunuyor ve gelişen yazılımları beğeninize sunuyoruz.

Gelişmeleri Yakından Takip ediyoruz

Pixel Lab Creative Studio ailesi olarak modern dünyanın sürekli geliştiğini ve yeni yazılımlar ile değiştiğini biliyoruz. Araştırmacı ve dijital analiz yeteneğimizi kullanarak son teknoloji ile sizleri tanıştırıyoruz. Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri ile ilerici bir teknik kullanarak tanıtımlarınıza katkı sağlıyoruz. 

Oluşturduğumuz sayfalar ve referanslarımızı inceleyerek sizlerde profesyonel hizmet ile tanışmak ve yeni fikirlere merhaba demek için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Pixel Lab Creative Studio